araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2021 Citroën Berlingo Combi Özellikleri ve Fiyatları

Hem ülkemizde hem dünyada oldukça rağbet gören kombi adı verilen hafif ticarilerin atası sayılabilecek Berlingo yenilenmiş yüzü ile karşımıza çıkıyor. Uzun süredir kaybettiği piyasa liderliği tahtını almak için oldukça çalışmış gözüken Berlingo yeni ve güçlü rakiplerine diș geçirmeye geliyor. Haydi Berlingo incelemesine başlayalım.

2021 Citroën Berlingo Combi İç Özellikleri

Berlingo için Karakteristik hale gelmiş Modutop saklama alanı sistemi bu araçta da vazgeçilmez olduğunu kanıtlıyor. Arkada bulunan üç koltuk birbirinden bağımsız olarak katlanıp açılabiliyor. 14 farklı sürücü destek sistemi ile birlikte gelen araç sizi güvende tutmayı ve rahat ettirmeyi amaçlıyor. Sürücü yorgunluk uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, aktif şerit takip sistemi, yokuş kalkış destek sistemi ise bunlardan sadece dört tanesinin adı. 8 inç büyüklüğünde multimedia ekranı sayesinde teknoloji aracın içinde bitiyor. Aynı zamanda dokunmatik olan bu ekran kolay kullanıma sahip. Mirror Screen Fonksiyonu sayesinde ise cep telefonunuzu aracınıza kolayca bağlayıp özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

2021 Citroën Berlingo Combi Dış Özellikleri

Dinamik görüntüsü ile dikkat çeken Berlingo Airbump kaplamaları ile şıklığını pekiştiriyor. Özgün bir görünüm için sis farları ve koruma şeritlerinin yanlarına beyaz detaylar konulmuş. 17 inç boyutunda Spin alüminyum alaşımlı jantlar sayesinde ise tekerleklerinizin görünümü de güzelleşiyor. Yan gövdeye monte edilmiş Airbump detaylar sayesinde aracınız hem görüntü olarak güzelleşiyor hem de darbe kaynaklı olası küçük ezikleri ve çizikleri engelliyor.

2021 Citroën Berlingo Combi Motor Özellikleri

İki adet farklı güçlerde motor seçeneği ile birlikte gelen aracın motorları şu şekilde: 1.5 Blue HDi 100 PS Motor seçeneği zayıf olan motor seçeneği olarak görünse de çokta kötü olmayan bir motor. Maksimum hızı olarak 172 kilometre verisini veren motor 0 kilometreden 100 kilometre hıza 12.7 saniyede çıkıyor. Bir üst seviye olan 1.5 Blue HDi 130 PS motor ise 185 kilometre hıza kadar çıkabiliyor. Bunun yanında 0 kilometreden 100 kilometre hız aralığına 10.3 saniyede çıkabilen bir araç.

2021 Citroën Berlingo Combi Satış Fiyatı

2 farklı motor ve 2 farklı vites opsiyonu ile satılan aracın fiyatları bunlara göre değişiyor. 1.5 Blue HDi 100 PS motorlu Manuel vites aracın tavsiye edilen satış fiyatı 207.500 TL. 1.5 Blue HDi 130 PS seçeneği ile sunulan araçların hepsi otomatik vitesli olmakla beraber 3 farklı donanım paketiyle geliyor. Feel Stil donanım paketine sahip versiyon 205.500 TL. Shine paketine sahip araç 234.500 TL, en üst seviye donanım paketi olan Shine Bold türü bir araç ise 243.500 TL fiyatı ile bütün Citroën bayilerinde satışa çıkmış durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı