araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2021 Honda Civic Type R GT Özellikleri ve Fiyatları

Karizmatik ve sportif bir duruş. Görünümü ile cazip ve etkileyici bir otomobil. Teknoloji ve konforu ile oldukça rahat bir araba. 2021 Honda Civic Type R GT. Şimdi bu aracı daha yakından inceleyelim.

2021 Honda Civic Type R GT İç Özellikleri

2021 Honda Civic Type araçlarda sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ve yan hava yastığı ile perde hava yastıkları vardır. Önde ise aktif kafalıklar mevcuttur. Hız sabitleyici, elektrikli direksiyon sistemi, immobilizer, devir eşleştirme sistemi, güvenlik alarm sistemi, araç denge kontrol sistemi, ABS, elektronik fren gücü dağıtımı, acil durum fren desteği, yokuş kalkış desteği, çapraz trafik uyarı sistem programı, kör nokta uyarı sistemi gibi güvenlik donanımları ile 2021 Honda Civic oldukça dikkat çekmektedir.

2021 Honda Civic Type otomobillerde ön ve arka park sensörleri, geri görüş kamerası vardır. Klima otomatik olup, çift bölgelidir. Dikiz aynası ise ışığa duyarlı olup otomatik kararma özelliğine sahiptir. Ön ve arka camlar elektrikli olup tek dokunuş özelliğine sahiptir. Sürücü koltuğu da ısıtmalıdır. Direksiyon ise deri olup yükseklik ve derinliği ayarlanabilmektedir. Eve geliş ve evden çıkışlarda aydınlatma sistemi, merkezi ve uzaktan kumandalı kilit sistemi yer almaktadır. Ayrıca confort, sport ve R+ adı verilen sürüş modları yer almaktadır.

2021 Honda Civic Type R GT Dış Özellikleri

2021 Honda Civic Type otomobillerde jantlar alüminyum alaşım olup 20” boyutundadır. Yağmur sensörlü silecekler vardır. Yan aynalar ısıtmalı olup otomatik katlanmaktadır. Ön farlar, sis farları, gündüz farları LED özelliktedir.
Dış kapı gövde rengindedir. Ön ızgara ise siyah renktedir. Arka camlar karartılmış özellikte olup üç adet egzoz çıkışı vardır. Anten köpek balığı sırtı antendir.

2021 Honda Civic Type R GT Motor Özellikleri

2021 Honda Civic Type R GT modelleri, 2.0 L VTEC turbo motora sahiptir. 320 PS güç ve azami tork değeri ise 320 NM’dir. 100 km hıza ulaşma süresi ise 5.8 saniyedir.
6 ileri manuel vitestir. Honda Civic Type R GT modellerin yakıt deposu 46,9 litre olup, motor hacmi 1966 cc’dir. Benzin tüketimi ise 100 km’lik mesafe için 7.7 litredir.

2021 Honda Civic Type R GT Satış Fiyatı

2021 Honda Civic Type R GT modelleri, 2.0 L VTEC turbo modelinin fiyatı 662.800 TL’den başlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı