araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2021 Opel Astra Hatchback Özellikleri ve Fiyatları

Ünlü Alman firması Opel uzun süredir ürettiği Astra modelinin yeni sürümüyle görücüye çıktı Astra modeli yenilenmiş kasasıyla birlikte rekabette oldukça öne geçmiş bir model. Zamanında Sedan modeli ile aynı özelliklere sahip olup sadece kasa değişikliği ile üretilen bir araçken şuan Hatchback modeli ayrı bir dal haline gelmiş durumda. Şimdi hep beraber 2021 model Opel Astra Hatchback’i inceleyelim.

2021 Opel Astra Hatchback İç Özellikleri

Opsiyon olarak aracınıza katabileceğiniz ergonomik aktif koltuklar ile Astra’nız soğutma ve masaj gibi koltuk özellikleriyle birlikte geliyor. Üstelik bu koltuklar sürücü ve yolcu için kaydedilebilir hafızası sayesinde sürekli ayar yapmanız gereken durumda olmuyor. Yatırılabilir arka koltukları sayesinde ise bagaj hacminiz oldukça artıyor. Elektronik park freni ile birlikte üretilen aracın eskiden el freninin bulunduğu noktada bir göz ve kol dayaması bölümü ile artan alan oldukça iyi bir şekilde değerlendirilmiş. 7 inç boyutunda dokunmatik ekran ile telefonunuzu aracınıza kolayca bağlayıp kullanmanız mümkün.

2021 Opel Astra Hatchback Dış Özellikleri
2021 Opel Astra Hatchback Dış Özellikleri

2021 Opel Astra Hatchback Dış Özellikleri

Aerodinamik konusunda oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan Astra Hatchback sportif görünümüyle yollarda kendini hemen belli ediyor. 16 ve 17 inç jant seçenekleri ile birlikte sunulan Astra Hatchback yeni LED farları ile de oldukça dikkat çekiyor. Bu ıntellilux LED Matrix farlar sayesinde karşı yoldan gelen sürücüleri rahatsız etmeden uzun farlarınızı kullanabilirsiniz. Bu farlarını bir diğer özelliği ise enerji tasarrufu yapması. İleri çarpışma uyarı sistemi ile birlikte gelen Astra Hatchback hem görsel hem işitsel uyarılar vererek sizi tehlikelere karşı korur. Geri görüş kamerası sayesinde ise manevra ve park işlemlerini oldukça kolaylaştırır.

2021 Opel Astra Hatchback Motor Özellikleri

122 HP veya 145 HP Motor seçenekleri ile birlikte sunulan Astra bu motorlar arasında seçimi müşterisine bırakıyor. Dizel veya benzinli seçenekleri olan Astra Hatchback 9 İleri Otomatik șanzıman dizel motor, 7 İleri Otomatik șanzıman benzinli motor ve 6 İleri Manuel șanzıman benzinli motor seçenekleri ile birlikte satılıyor. Bu motorlar zaten hafif olan aracın atikliğini oldukça arttırıyor.

2021 Opel Astra Hatchback Satış Fiyatı
2021 Opel Astra Hatchback Satış Fiyatı

2021 Opel Astra Hatchback Satış Fiyatı

Edition donanım paketine sahip modellerden 1.2 benzinli 145 HP seçeneğin fiyatı 279.500 TL, 1.5 Dizel 122 HP donanım paketine sahip bu aracın fiyatı ise 327.900 TL. 1.4 benzinli 145 HP GSLine donanım paketli versiyon 316.900 TL, 1.5 Dizel 122 HP paketin fiyatı ise 333.900 TL olarak belirtiliyor. En üst donanım özellikleriyle donatılmış Elegance modelin 1.5 Dizel 122 HP Motor özellikleri ile sunulan paketin fiyatı 359.600 TL olarak belirtiliyor. Opel astra hackback tarzında araç kiralama ihtiyaçlarınızda en iyi fiyat garantisi ile gezgin724 web sitemizden hizmet alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı