araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2021 Peugeot Boxer Özellikleri ve Fiyatları

Ünlü Fransız firması Peugeot uzun yıllardan beri otomotiv sektöründe boy gösteriyor. Sadece binek araçlar yapmakla kalmayan bu marka ticari araçlar konusunda da oldukça başarılı. Bizim bu yazıda bahsedeceğimiz model ise artık klasikleşen Boxer.

2021 Peugeot Boxer İç Özellikleri

Bir ticari araç kullanıyor isek günümüzün çok önemli bir kısmını aracın içinde geçiriyoruz demektir. Yeni Boxer bunun düşünüldüğü bir model olmuş. Ortopedik olarak tasarlanan sürücü koltuğu uzun süreler boyunca araç kullansanız bile size sıkıntı çıkarmayacak cinsten. Ön konsolda bulunan birçok eşya gözü sayesinde ise gün içinde ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra opsiyon olarak sunulan Multimedia ekranı sayesinde de uzun süren yollarda dünyayla iletişiminizi çok daha kolaylaştırabilirsiniz. Tabi ki de aracın en büyük olayı olan yük taşıma kapasitesi burada en önemli detay. Peugeot bize burada 1.87 Metre ila 1.42 metre en boy oranlarını vererek aracın sınıfının en büyüğü olduğunu söylüyor.

2021 Peugeot Boxer Dış Özellikleri

Çıkıntılı hatlar ile üretilen ön kaputu Boxer için maksimum güvenlik sağlıyor. Ayrıca ön tarafta kullanılan yükseğe yerleştirilmiş LED farlar görüşünüzü oldukça arttırıyor. Arka tarafta bulunan 2 stop lambası Boxer için yetersiz kalmış olacak ki Peugeot tarafından üçüncü bir stop eklenmiş. Bu lamba sayesinde aracınızın farkedilebilirliği oldukça artıyor.

2021 Peugeot Boxer Motor Özellikleri

Bu boyutta olan ve bu kadar yük taşıma kapasitesi bulunan bir aracı ilerletmek için oldukça güçlü bir motora ihtiyaç var. Bunun için Peugeot tarafından uzun süredir kullanılan Blue HDi teknolojisi ile üretilmiş 2.2 Litrelik motorlar karşımıza çıkıyor. Bu motorlardan birisi 140 HP güç üretirken, sonraki motor bu miktarı 165 HP seviyesine kadar çıkarıyor. Bu da bu kadar ağırlığı taşıması gereken bir araç için yeterli sayılabilecek rakamlar anlamına geliyor. Ve tabi ki bütün ticarilerde önemli olan uzun ömürlük kriteri için de Blue HDi teknolojisinin uzun yıllardan beri verdiği güven yeterli oluyor.

2021 Peugeot Boxer Satış Fiyatı

Farklı motor seçeneklerinin yanı sıra farklı hacim boyutlarının da olduğu bu aracın Fiyatları ise şu şekilde. 2.2 140 HP Motor 13m3 hacim 215.200 TL, 2.2 165 HP 15m3 hacimli seçenek 220.200 TL, son olarak ise yine 2.2 165 HP motoruyla birlikte gelen fakat 17m3 hacmi olan donanım paketi ise 226.200 TL olarak bayilerde alıcılarını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı