araç kiralama
FAYDALI BİLGİLER

Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri ilinde bulunan Kayseri Erkilet Havalimanı, İç Anadolu Bölgesi’nin en önemli havalimanlarından biridir. Büyük uçakların iniş yapabileceği bir yer olan Kayseri Erkilet Havalimanı hakkında merak edilen sorular vardır. Kayseri Erkilet Havalimanı tarihi ve havalimanının ne zaman kurulduğu hakkında araştırmalar yapılıyor. Kayseri Havalimanı ne zamandan beri faaliyet yürütüyor? Kayseri Erkilet Havalimanı iletişim bilgileri nedir? Kayseri Erkilet Havalimanı’na ulaşım sağlamak için telefon numaraları ve faks numarası kullanılabiliyor. Bunlar +90 352 337 52 44 ve +90 352 337 52 41 olarak karşımıza çıkıyor. 

Havalimanının tarihi konusunda çeşitli bilgiler bulunuyor. Yoğun olarak kullanılan havalimanlarından biri olan Kayseri Erkilet Havalimanı, 1998 yılından beri sivil uçuşlara açılmıştır. Hemen yakınında bulunan 12.Hava Ulaştırma Komutanlığı, bölgedeki askeri uçuşların fazla olmasına sebep oluyor. Kayseri’ye gelen kişiler, havalimanının ne zamandan beri aktif olduğunu ve havalimanıyla ilgili soruları merak ediyor.

Son dönemlerde gelişmekte olan iller arasında yer alan Kayseri’deki havalimanı da oldukça modern ve gelişmiştir. Hem ticari hem de yolcu taşıma amacıyla sık sık kullanılan havalimanında ulaşım seçenekleri de gelişmiştir. Şehre gelen kişiler, Kayseri Erkilet Havalimanı hakkındaki bilgileri ve ulaşım alternatifleri hakkında araştırmalar yapıyor. İşte Kayseri Erkilet Havalimanı ile ilgili tüm ayrıntılı bilgiler!

kayseri havalimanı

Kayseri Erkilet Havalimanı Uçuş Bilgileri

Hem Kayseri ili hem de İç Anadolu Bölgesi için oldukça önemli ulaşım yerlerinden olan Kayseri Erkilet Havalimanı, her gün yüzlerce yolcuyu ağırlıyor. Uçakların iniş ve kalkış yaptığı havalimanında tüm uçuş bilgilerinin izlenebilmesi için uçul bilgi ekranı bulunuyor. Anlık ve güncel uçuş bilgileri yolcularla paylaşılıyor. Farklı şehirlerden yolcu bekleyen kişiler, Kayseri Erkilet Havalimanı uçuş bilgi ekranı ile tüm bilgilere anında ulaşılabiliyor. 

Uçak saatleri, tahmini kalkış zamanları ve yaşanan rötarlar gibi birçok bilgiye ulaşım sağlanabiliyor. Tarifeli uçuşlarla ilgili tüm bilgilere ulaşan yolcular, Kayseri Erkilet Havalimanı telefon numarası gibi bilgilere de ulaşabiliyor. Havalimanı uçuş ve kalkışlarla ilgili merak edilen sorular için uçuş bilgileri ekranı takip edilebiliyor. Havalimanına 0352 337 52 44 telefon numarası üzerinden ulaşılabiliyor.

kayseri-havalimani-bilgi

Kayseri Erkilet Havalimanı Adresi Bilgisi

Uzun yıllardır faaliyet gösteren havalimanlarından biri olan Kayseri Erkilet Havalimanı, kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda bulunuyor. Havalimanına gidecek olan kişiler, Kayseri Erkilet Havalimanı adres ve ulaşım bilgilerini araştırıyor. Bölge için oldukça önemli olan havayolu ulaşımı için çeşitli araçlarla ulaşım hizmeti veriliyor. Havalimanına ulaşmak isteyen kişiler, adres bilgilerini kullanarak kolay bir şekilde seyahat edebiliyor. Havalimanı, Kayseri’nin Kocasinan ilçesi sınırlarında yer alıyor. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinden havalimanına ulaşım sağlanabiliyor.

Havalimanında hem iç hat hem de dış hat terminali bulunuyor. 1998 yılından beri hizmet veren Kayseri Erkilet Havalimanı iç hat gidiş terminalinin yanında 2007 yılından beri faaliyet gösteren dış hatlar terminali dikkat çekiyor. Her sene binlerce kişinin tercih ettiği havalimanına ulaşım sağlamak için özel araçlar ve toplu taşıma seçenekleri tercih edilebiliyor. Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklıkta bulunduğu için kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor.

kayseri-havalimani-iletisim

Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım Olanakları

İç Anadolu Bölgesi’nin gelişmiş şehirleri arasında yer alan Kayseri’de ulaşım olanakları da oldukça gelişmiştir. Kayseri içi ve havalimanı ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Merkezden havalimanına gitmek isteyen kişiler, Kayseri Erkilet Havalimanı ulaşım alternatiflerini tercih edebiliyor. Havaş otobüslerinin yanında toplu taşıma araçları ve özel araçlar da tercih edilebiliyor. 

Havalimanına ulaşmak için Kayseri Erkilet Havalimanı yol tarifi arayan kişilerin değerlendirebileceği bazı seçenekler bulunuyor. Havalimanı, şehir merkezine çok yakın bir konumda bulunduğu için taksi ve özel araçlar tercih edilebiliyor. Eğer ucuz bir ulaşım yöntemi aranıyorsa belediye otobüsleri tercih edilebiliyor. Her gün saat 06.20 ve 22.00 arasında hizmet verilen otobüsler ile havalimanına ulaşım sağlanabiliyor. Havalimanı ulaşımı için en avantajlı tercihlerden biri de araç kiralama hizmetleridir. Özel araç kiralama seçenekleri ile hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlanabilir.

kayseri-havalimani-telefon

Kayseri Erkilet Havalimanı Yolcu Hizmetleri

Kayseri Erkilet Havalimanı çevresinde yolculara özel hizmetler veriliyor. Kayseri Erkilet Havalimanı gidişler için verilen ulaşım hizmetleri dikkat çekiyor. Yolcu transfer hizmetlerinin özellikleri ve fiyatları farklılık gösteriyor. Dileyen yolcular transfer ve toplu taşıma hizmetlerini tercih ederken, avantajlı yönleriyle araç kiralama hizmetleri dikkat çekiyor. Yolculara verilen konaklama hizmetleri de büyük önem taşıyor. 

Havalimanına özel araçlarla gelecek olan kişiler, havalimanında bulunan otoparkı kullanabiliyor. Kayseri Erkilet Havalimanı otopark ücretleri dönemlere göre farklılık gösterebiliyor. Arabaların kalacağı saate göre ücretlendirme yapılıyor. Eğer özel aracınız yoksa havalimanında veya merkezde sunulan Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmetleri tercih edilebilir. Oldukça kaliteli ve gelişmiş olan hizmetler sayesinde lüks ve ucuz araç kiralayarak birçok adrese özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı