araç kiralama
FAYDALI BİLGİLER

Kütahya Zafer Havalimanı

Kütahya Zafer Havalimanı

Türkiye’nin en yeni havalimanlarından biri olan Kütahya Zafer Havalimanı, birçok yolcu tarafından tercih edilmeye devam ediliyor. 36 ayda inşa edilmesi için planlanan havalimanı, 18 ay gibi kısa bir süre içinde inşa edilmiştir. Kütahya, Uşak ve Afyon gibi illere yakın konumda bulunan havalimanı, birçok şehrin havayolu ulaşımı için önemlidir. Havalimanının kuruluş tarihi ve ne zaman inşa edildiği hakkında araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Kütahya Havalimanı ne zamandan beri hizmet veriyor? Peki, Kütahya Zafer Havalimanı ne zaman açıldı?

Türkiye’deki ulaşım alt yapısının geliştirilmesi kapsamında inşa edilen havalimanlarından biri olan Kütahya Zafer Havalimanı’nın açılış Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmıştır. Kütahya Zafer Havalimanı 2012 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli illerin havayolu ihtiyacının karşılanması için oldukça önemli olan havalimanının farklı özellikleri vardır.

Kütahya Zafer Havalimanı üzerinden farklı merkezlere ulaşım sağlanabiliyor. Kütahya Zafer Havalimanı ihalesi yapıldıktan sonra çeşitli hizmetler verilmeye başlamıştır. Yeni ve modern havalimanları arasında yer aldığı için son yıllarda çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kütahya ve çevre illere seyahat etmek isteyen kişiler, Kütahya Zafer Havalimanı’nı tercih ediyor. İşte, Kütahya Zafer Havalimanı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

kutahya-havalimani

Kütahya Zafer Havalimanı Uçuş Bilgileri

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulunan uluslararası havalimanı, farklı merkezlere yakın konumda bulunuyor. Havalimanına gelen uçaklar hakkında bilgi almak isteyen yolcular, farklı alternatifleri tercih ediyor. Rötar yapan uçakların son durumları ile ilgili tüm ayrıntılara uçuş bilgileri ile ulaşılabiliyor. Kütahya Zafer Havalimanı seferleri ve uçakların kalkış saatine ulaşmak için bu sistemler kullanılıyor.

Havalimanına ulaşmak ve uçakların uçuş güzergahı hakkında bilgi almak için farklı iletişim olanakları tercih edilebilir. Kütahya Zafer Havalimanı telefon numarası ve uçuş bilgileri ekranı ile ayrıntılara pratik bir şekilde ulaşılabiliyor. Kütahya Zafer Havalimanı’na telefonla ulaşmak isteyen kişiler, 444 3 937 numarasını kullanabiliyor. Herhangi bir bölgeye seyahat etmek için havayolunu kullanacak kişiler için önemli olan bazı noktalar vardır. Adres bilgisi ve ulaşım olanakları gibi konular belirtilmiştir.

kutahya-havalimani

Kütahya Zafer Havalimanı Adresi Bilgisi

Kütahya Zafer Havalimanı’nın dikkat çeken bazı özellikleri bulunuyor. Türkiye’nin bölgesel alandaki ilk havalimanı olma özelliğine sahip olan Kütahya Zafer Havalimanı, 2012 senesinden beri faaliyet göstermeye devam ediyor. Birçok Ege şehrini birbirine bağlayan bir noktada bulunan havalimanının yüksek bir yolcu kapasitesi bulunuyor. Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 45 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Peki, Kütahya Zafer Havalimanı adres bilgileri nedir?

Kütahya, Eskişehir, Uşak ve Afyonkarahisar gibi illerin ortak olarak kullandığı Kütahya Zafer Havalimanı, Altıntaş bölgesinde bulunuyor. Kuyucak Köyü’ne yakın konumda bulunan havalimanı için telefon ve faks numaraları da tercih edilebiliyor. Farklı ulaşım araçlarıyla Kütahya Zafer Havalimanı’na ulaşmak mümkün olabiliyor. Havalimanı ve farklı iller arasında tercih edilebilecek güzergahlar bulunuyor. Kütahya Zafer Havalimanı nerede? Havalimanı, Kütahya’ya bağlı olan Altıntaş ilçesinde yer alıyor. Alibey / Altıntaş / Kütahya adresi üzerinden havalimanına ulaşılabiliyor. Havalimanı ve Kütahya şehir merkezi arasındaki uzaklık yaklaşık olarak 50 dakikadır.

kutahya-havalimani-bilgileri

Kütahya Zafer Havalimanı Ulaşım Olanakları

Türkiye’nin uluslararası havalimanlarından biri olan Kütahya Zafer Havalimanı, ulaşım olanakları bakımından gelişmiştir. Bölgesel bir havalimanı olmasından dolayı çevre il ve ilçeler arasındaki ulaşım alternatifleri fazladır. Kütahya ve Uşak gibi illerden Kütahya Zafer Havalimanı’na gitmek için Havaş ve farklı ulaşım araçları tercih edilebiliyor. Kütahya’dan havalimanına gitmek için Kütahya Zafer Havalimanı yol tarifi arayan kişiler bulunuyor. Havalimanı’na ulaşmak için çevre yolu kullanılabiliyor. Farklı şehirleri bağlayan bir noktada bulunan karayoluna ulaşmak için özel araçlar da tercih edilebiliyor.

Günümüzde ulaşım olanaklarının gelişmesiyle birlikte yolların kalitesi ve güvenliği de arttırılmıştır. Bu sayede Kütahya Zafer Havalimanı ulaşım hizmetleri de gelişmiştir. Taksi ve toplu taşıma araçlarıyla 7/24 kesintisiz olarak ulaşım sağlama olanağı vardır. Aynı zamanda özel araç kiralama hizmetleri de kullanılabilir.

kutahya-havalimani-telefon

Kütahya Zafer Havalimanı Yolcu Hizmetleri

Oldukça kısa bir sürede inşa edilen ve 2012 yılında hizmete açılan Kütahya Zafer Havalimanı, birçok hizmet alanında da gelişmiştir. Özellikle; yolcu transferi ve konaklama gibi alanlarda kaliteli hizmetler veriliyor. Kütahya Zafer Havalimanı iletişim kanalları aracılığıyla farklı hizmetlere kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olabiliyor.

Havalimanından farklı il ve ilçelere gitmek isteyen kişilerin tercih edebileceği Kütahya Zafer Havalimanı servis olanakları bulunuyor. Servisler ile farklı yerlere ulaşım sağlamak mümkün olabiliyor. Özel araçla pratik ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen kişiler için de önemli hizmetler veriliyor. Kütahya Havalimanı araç kiralama hizmetleri ile 7/24 ekonomik olarak özel araç kiralanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı